SPORT napredak35
Spartak – Napredak 0:1 (0:1)

Od prvog zvižduka glavnog sudije fudbaleri Napretka krenuli su žestoko ka golu Spartaka. I već u drugom minutu susreta Aleksa Vukanović zatresao je mrežu domaćih za 0:1. Ispostavilo se na kraju da je ovo bio  i konačan rezultat utakmice. U nastavku utakmice domaći igrači su želeli da makar izjednače, ali im se organizovana odbrana Napretka našla na tom putu.

Bila je ovo teška utakmica, ali je važno da se Napredak u Kruševac vratio sa nova osvojena tri boda. U prvom poluvremenu Napredak je imao punu inicijativu, dok je drugo poluvreme pripalo domaćem timu. Napredak je i na ovoj utakmici stvorio dosta izglednih šansi ali je na kraju rezultat ostao 0:1.

Napredak je sa osvojenih 8 bodova trenutno na desetoj poziciji.

tabela

U narednom kolu u Kruševcu gostuje ekipa Dinama iz Vranja. Oni su trenutno poslednji na tabeli Superlige, pa se sa pravom očekuju novi bodovi za Kruševljane.