SPORT Macva-Napredak
Mačva – Napredak 1:0 (1:0)

Pred oko 1.000 gledalaca, u 26. kolu Super lige Srbije ekipa Mačve ostvarili je pobedu protiv Napretka rezultatom 1:0 (1:0). Strelac za domaće bio je Bojan Matić u 11. minutu utakmice.

Domaća ekipa imala je inicijativu od samog početka meča, a nakon postignutog pogotka u 11. minutu, Šapčani su zabeležili još nekoliko izglednih prilika u prvom delu utakmice. Tako se nastavilo i u drugom poluvremenu, a igrači Napretka nisu uspevali da ozbiljnije ugroze gol Mačve. Od 74. minuta Napredak je igrao sa igračem manje, pošto je isključen Jesse Sekidika.

Sve u svemu, prikazana je solidna igra na teškom terenu.

Već u nedelju, fudbalere Napretka očekuje novo iskušenje – gostovanje na stadionu Rajko Mitić u glavnom gradu, gde ih očekuje vodeća na tabeli – ekipa Crvene zvezde. Utakmica počinje u 18:30 sati.