SPORT RadnikNapredak3
Radnik – Napredak 2:3 (0:1)

Fudbaleri Napredka zabeležili su još jednu ligašku pobedu. Savladana je ekipao Radnika iz Sudulice rezultatom 2:3 (0:1). Ovom pobedom i sa osvojenim bodovima na gostujućem terenu, Napredak se učvrstio na sredini superligaške tabele.

Čarapani su igrali veoma dobro, napadački, a kao rezultat – tri gola (Eskić, Vukanović, Đerić) u mreži domaćina. Valja napomenuti da su igrači Napretka propustili još par izglednih prilika da zatresu mrežu domaćina.

Malobrojna publika (oko 500 gledalaca) imala je priliku da pogleda uzbudljivu završinicu, jer su se fudbaleri Napretka potrudili  da dovedu u pitanje ubedljivo stečeno vođstvo. Pred sam kraj utakmice (u poslednja tri minuta), Čarapani su primili dva gola, i to je nešto što baca senku na prvih 75 minuta odličine igre.

Strelci za ekipu Napredka bili su: Nikola Eskić u 19. minutu, Aleksa Vukanović u 51. i Uroš Đerić u 58. minutu. Milan Purović u 87. i Dušan Mićić u 90. minutu bili su strelci za ekipu Radnika.

Delegat utakmice: MILIVOJEVIĆ Miroslav
Glavni sudija: GRUJIĆ Danilo
Pomoćni sudija I: STOJANOVIĆ Ivica
Pomoćni sudija II: GRUJIĆ Jovan
Četvrti sudija: MANOJLOVIĆ Dalibor

Superliga Srbije 2017/18, 18. kolo: Radnik – Napredak 2:3