SPORT
“Čarapani” se okliznuli pod Bagdalom: Napredak – Čukarički 1:2 (1:2)

Još jedan poraz fudbalera Napretka, ovoga puta na svom terenu, pred oko 1.000 najvernijih navijača. Promenljivi rezultati kruševačkih fudbalera se nastavljaju. Čukarički je danas bio bolji tim i gosti iz Beograda zasluženo su odneli sva tri boda iz Kruševca – Napredak je poražen sa 1:2.

Ukratko, sva tri gola su postignuta u prvom delu susreta. Gosti su poveli u 20-om minutu preko Borisa Kopitovića. Posle samo nešto više od minuta igre Napredak je izjednačio golom Uroša Đerića u 22-om minutu utakmice. Nerešen rezultat na semaforu zadržao se samo 15 minuta. U 37-om minutu Petar Bojić postiže drugi gol za ekipu Čukaričkog za 1:2, što se na kraju ispostavilo i kao konačan ishod utakmice.

NapredakCukaricki1-2

U drugom poluvremenu Napredak je samo na momente ličio na organizovanu ekipu. Gostujući tim je i u nastavku utakmice imao par izglednih šansi.

Po vrlo teškom terenu za igru Napredak je u ovom meču bio nadigran od Čukaričkog. Utisak je da su gosti od samog starta imali više želje, znanja i umeća.

U narednom kolu Kruševljani su gostuju na terenu FK Radnik. Ova utakmica se igra se 25. novembra.