SPORT Napredak-Zemun
Napredak – Zemun 2-1 (0:1)

Fudbaleri Napretka u okviru 14.kola Super lige na svom stadionu pobedili su ekipu Zemuna rezultatom 2:1. Pre početka utakmice minutom ćutanja odata je pošta prminulom gradonačelniku Kruševca Dragom Nestoroviću.

Napredak je u Kruševcu dočekao ekipu Zemuna, koja je došla sa namerom da osvoji sva tri boda.

Gosti su tako i poveli već u 17. minutu, golom Lečića. A onda preokret u drugom poluvremenu. Najpre je Sekidika izjednačio na 1:1 u 59. minutu utakmice, da bi Đerić u 88. uspeo da donese pobedu Kruševljanima, šestu u ovom prvenstvu.

Fudbalere Napretka u sredu igraju utakmicu Kupa Srbije, od 14 sati protiv Radničkog iz Pirota, a u nastavku superligaškog takmičenja 29. oktobra u Nišu gostuju šestoplasiranom Radničkom.