SPORT NapredakVozdovac3
Napredak – Voždovac 1:2 (0:1)

Fudbaleri kruševačkog Napretka poraženi su na svom terenu u meču 9. kola super lige Srbije od ekipe Voždovca. Poraženi  su na stadionu pod Bagdalom rezultatoma 1:2 (0:1).

Gostujuća ekipa povela je preko vrlo raspoloženog Andrije Lukovića u 27-om minutu susreta. Početak drugog dela igre je doneo nadu Kruševljanima. Džesi Sekidika izjednačio pogotkom u 58-om minutu. Međutim, za osvojena tri boda koje je Voždovac uknjižio, pobrinuo se Luković koji je drugim golom iz 82-og minuta meča stavio tačku na ovaj susret.

Ovo je drugi vezani poraz Čarapana, pa je tako Napredak pao na deseto mesto. U narednom kolu, koje se igra za vikend, Napredak će pokušati da prekine mini-seriju poraza. Napredak gostuje kod drugoplasirane Vojvodine u Novom Sadu.