SPORT Napredak-Radnicki
Radnički odneo sva tri boda iz Kruševca

Napredak je doživeo i drugi uzastopni poraz u nastavku prvenstva. Ovoga puta na svom terenu od Radničkog iz Niša sa 2:1, iako je posle posle prvih 45 minuta imao rezultatsku prednost.

Kruševljani su dobro započeli utakmicu, iskoristili pasivnot gostiju i u 20. minutu golom Ndiayea poveli sa 1:0.

Za samo 4 minuta u drugom poluvremenu gosti su najpre izjednačili a zatim i poveli golovima Saše Stojanovića.

Napredak je do kraja utakmice pokušavao da se izbori makar za bod ali su gosti uspeli da sačuvaju svoju mrežu.

U nastavku Super lige Srbije u tri meča Kruševljani su osvojili samo bod, tako da trenutno na tabeli dele 5. i 6. mesto.

U sledećem 26. kolu Kruševljani gostuju ekipi Spartaka.

NAPREDAK – RADNIČKI 1:2 (1:0)

Stadion: Mladost, Kruševac

Glavni sudija: Ilija Brdar (Novi Sad)

Napredak: Petrović, Ndiaye, Urošević, Miladinović, Tubić, Simonović, Šljivić, Vulić, Alivodić, Gobeljić, Vukanović.

Radnički: Bajić, Ćivković, Stojanović, Travančić, Arsić, Petrović, Tomić, Noma, Stanković, Kojić, Perendija.