SPORT
Napredak – Radnički Pirot (2 : 1)

Fudbaleri kruševačkog Napretka  su odigrali još jedan kontrolni meč, prijateljsku preipremnu utakmicu, protiv fudbalera Radničkog iz Pirota. Napredak je zabeležio još jednu pobedu rezultatom 2:1. Golove za Napredak postigli su Kasalica u 8. i Ristov u 65. minutu.

Prvo poluvreme pripremne utakmice, Napredak – Radnički Pirot, pripalo je domaćim fudbalerima, a krajnji rezultat 2:1, za Napredak, nije odsliko pravu igru na terenu jer su kruševljani imali više šansi.

Fudbalerei Napretka vratili su se iz Antalije pre tria dana. Tokom boravka u Turskoj, fudbaleri Napretka odigrali su pet kontrolnih mečeva – pobedili su ruski SKA, bugarski Lokomotiv, ukrajinski Černomorec, remizirali su sa jermenskim Alaškertom, a jedini poraz pretrpeli su od bosansko-hercegovačke Mladosti.

Nastavak prvenstva Super lige je 18. februara, kada kruševljani dočekuju ekipu Voždovca.