SPORT
RK KRUŠEVAC – RK SLOGA KRALJEVO 45:20(23:9)

Pred nešto više od stotinak gledalaca večeras je ekipa RK Kruševac zabeležila ubedljivu pobedu. Na parketu kruševačke Hale sportova oni su bili bolji od ekipe Sloge iz Kraljeva. Domaća ekipa dominirala je od prvog minuta, tako da je posle prvog dela utakmice rezultat bio 23:9 u korist domaćina. Dominacija Kruševljana nastavila se i u drugom poluvremenu, a na kraju utakmice na semaforu je stajalo 45:20.

Dobra igra mladih rukometaša Kruševca i prilična nesigurnost i neiskustvo gostiju dovela je do ove visoke gol razlike. Posle 10 odigranih kola RK Kruševac  zauzima treću poziciju. Na tabeli vode ekipe Arilja i Užica koje imaju po utakmicu više. Takmičenje u Drugoj srpskoj ligi – Kopaonik se nastavlja uskoro.

RK-Krusevac

I večeras smo imali priliku da vidimo dobru praksu u ovom klubu – da se kroz prvensvtvene utakmice u igru uvode i kale mladi igrači. Večeras je na kruševačkom parketu debitovao 14-godišnji Vuk Paunović. On je ovom prilikom uspeo i da se upiše u listu strelaca, na radost saigrača i publike.

Dobra atmosfera u klubu se vidi i na terenu, a visoka pobeda i 25 golova razlike su potpuno zasluženi. Sve čestitke momcima i stručnom štabu na još jednoj zasluženoj pobedi.