SPORT sportski pregled
POBEDA TRAYALA I PORAZ NAPRETKA

Golom Stefana Šormaza u 28. minutu susreta u Kruševcu, Spartak iz Subotice je slavio protiv Napretka rezultatom 0:1. Kruševljani su šansu za izjednačenje propustili u 61. minutu, kada je, sa bele tačke, neprecizan bio Igor Ivanović. Napredak je 12. na tabeli Super lige Srbije sa 15 bodova, a i u sledeću utakmicu igraće u Kruševcu protiv Čukaričkog.

U utakmici 17. kola Prve lige Srbije FK Trayal je pobedio Budućnost iz Dobanovaca sa 2:1. Najzad je Trayal prekinuo nimalo prijatnu seriju od 13 prvenstvenih utakmica bez pobede. Iako su gosti poveli, Trayal je slavio pred svojim navijačima golovima Osumana Joofa i Admira Kecapa. U 18. kolu Trajal sledećeg vikenda gostuje u Beogradu, gde je domaćin ekipa Grafičar.