SPORT napredak
Radnika – Napredak 1:4

Napredak je zabeležio novu pobedu. U Surdulici je savladan Radnik u okviru 8. kola Super lige Srbije sa čak 1 – 4.

Kruševljani su poveli rano, već u 9-om minutu, strelac jebio Bjeloš. Vrlo brzo, posle samo sedam minuta igre, novi gol za goste postiže Ivanović. Domaći uspevaju da smanje vođstvo posle penala dosuđenog u 36-om minutu koji je realizovao Makarić.

Drugo poluvreme je Radnik započeo sa dve izmene. Umesto Dimitrića i Danoskog ušli su Ristović i Pavlov. Ali, Ristović je posle samo 14 minuta na terenu zaradio crveni karton. U 68-om minutu Zec iz penala povećava na 1-3, a konačnih 1-4 postavlja isti igrač samo osam minuta kasnije, na asistenciju Ivanovića.

Ovo su vredni bodovi sa gostovanja koji bi trebalo da daju podstrek Napretku pred utakmicu naredne subote. Igraće se u Kruševcu protiv iznenađenja ove sezone, ekipe TSC-a iz Bačke Topole.