SPORT napredak-radnicki3-3
NAPREDAK – RADNIČKI 3:3(3:2)

Pred oko 1.000 navijača, bez opterećenja rezultatom, kruševački Napredak i Radnički iz Niša su publici na stadionu “Mladost” priredili ukupno 6 golova. Pet pogodaka viđeno je već u prvih 45 minuta. Napredak je vodio sva tri puta sa golom razlike, a Radnički jurio i stizao rezultat.

Enes Rušović pogodio je za 1:0 u 4. minutu za kruševačkog prvoligaša. U 10. minutu bilo je 1:1, a mrežu Kruševljana pogodio je Riota Noma. U 24. minutu Ibrahima Ndiaje ponovo je doneo gol prednosti Napretku, Radnički je i taj rezultat poravnao u 36. minutu golom Petra Grbića. Na pauzu između dva poluvremena otišlo se rezultatom 3:2 zahvaljujući golom Igora Ivanovića u 42. minutu. I taj rezultat je bio na semaforu sve do 84. minuta kada je mrežu domaćih pogodio Petar Petrović. Utakmica 6. kola play off faze Super lige Srbije između FK Napredak i FK Radnički je završena rezultatom 3:3.

Pred poslednju utakmicu ove sezone protiv, prve na tabeli, Crvene Zvezde u Beogradu, FK Napredak iz Kruševca je na 6. mestu sa osvojenih 36 bodova.