SPORT NAPREDAK23
PARTIZNA NAPREDAK 2:1(0:1) – NIŠTA NOVO, KRAĐA SE NASTAVLJA!

Pred oko 2.000 gledalaca na stadionu Partizana fudbaleri Napretka su posle više od dve godine poraženi od Partizana u Beogradu rezultatom 2:1(0:1). Krajne sumnjivi pogodak koji je u 93. minutu postigao Šćekić ostaviće senku na ovaj fudbalski meč.

Napredak je poveo golom u 20. minutu a strelac je bio Andrej Ilić. Sa rezultatom 0:1 otišlo se na poluvreme. Izjednačio je Danilo Pantić u 64. minutu.

U trećem minutu nadoknade Šćekić je glavom uputio udarac na gol Napretka, golman Petrović izbacio je loptu pre nego što je celim obimom prešla gol liniju ali je sudija Bojan Nikolić priznao gol domaćinima.

nakon ove sudijske odluke usledili su protesti gostujućih igrača. Zbog protesta žute kartone su dobili Marinković i Alivodić.