SPORT Cuka-napredak21
ČUKARIČKI – NAPREDAK 2:1(0:1)

U susretu 25. kola Superlige Srbije fudbaleri Čukaričkog pobedli su Napredak sa 2:1. U utakmici sa dosta uzbuđenja bodovi su pripali domaćinu. Kruševljani su želeli pobedu i igrali čvrsto i odlučnije nego u prethodnim mečevima. Prvi su i postigli pogodak. U 30. minutu strelac je bio Igor Ivanović.

Već u prvom napadu u drugom delu igre došlo je do izjednačenja. U46. minutu strelac je bio Miladin Stevanović. Usledila je još jedna velika prilika za domaće: 58. minut i penal u korist Čukaričkog koji Ognjen Mudrinski nije realizovao.

Kraj susreta donosi velika uzbuđenja. Marko Šarić je, na minut pre kraja susreta, pogodio mrežu Kruševljana za konačnih 2:1. Tom prilikom je dobio drugi žuti karton i isključenje. Domaći su nadoknadu vremena igrali sa desetoricom, ali “čarapanii” to nisu iskoristili.