SPORT trayal-sindjelic
Trayal – Sinđelić 2:1(0:0)

U okviru 18. kola Prve lige Srbije, na stadionu “Mladost” u Kruševcu, popularni “gumari” dočekali su beogradsku ekipu “Sinđelić”.

Nakon 90 minuta utakmice, bolji je bio kruševački Trayal i zasluženo slavio rezultatom 2:1 (0:0). U prvom poluvremenu golova nije bilo. U drugom delu susreta na kruševačkom gradskom stadionu najpre je u 66. minutu Michael pogodio mrežu Beograđana za 1:0 i vođstvo Trayala, da bi “Sinđelić” rezultat na 1:1 poravnao 20 minuta kasnije. Za konačnih 2:1 postarao se Milisavljević, golom u poslednjim trenucima utakmice u Kruševcu.

Nakon 18 odigranih kola, na tabeli Prve lige Srbije, Trayal zauzima devetu poziciju. U narednom kolu, kroz četiri dana, Trayal gostuje u Čajetini, trećeplasiranom FK Zlatibor.