SPORT Nap-Voj2
Napredak – Vojvodina 1:0 (0:0)

Fudbaleri Napretka na startu plej-ofa zabeležili su pobedu protiv ekipe Vojvodine – 1:0 (0:0). Dobrano su se namučili fudbaleri Napretka kako bi uknjižili nove bodove.

Prvo poluvreme proteklo je u ne toliko zanimljivoj igri. Par polušansi na obe strane i jedna šansa Vojvodine u 41. minutu susreta.

Drugo poluvreme je priča za sebe. Prodorniji Napredak, dosta izglednih kontri i stvaranje povoljnih prilika. Prvo u 50. minutu, zatim dva minuta kasnije, da bi se u 56. minutu desio ključni trenutak na meču kada je Aleksa Vukanović prošao po levoj strani a Veselinoviću nije ništa preostalo već da ga obori u šesnaestercu. Sudija Obradović koji je bio u blizini  pokazao na penal, a Miloš Vulić je zatresao mrežu gostujućih za vođstvo i konačnih 1:0. U nastavku meča bilo je po par izglednih šansi na obe strane ali su mreže ostale netaknute.

Zaključak: minimalna pobeda – maksimalan učinak. U narednom kolu Napredak će igrati kao gost kod Voždovca.