SPORT Napredak-Mladost3
Napredak – Mladost Lučani 0:0 (0:0)

Pred oko 1.500 gledalaca fudbaleri kruševačkog Napretka ugostili su lučansku Mladost. Na veoma teškom terenu odigrana je utakmica bez golova: Napredak – Mladost 0-0.

Ukratko, prvo poluvreme pripalo je gostima koji su imali par izuzetnih šansi, ali je mrežu domaćih sačuvao odlični golman Nikola Petrović.

Drugo poluvreme pripalo je domaćim igračima. Nizale su se šanse ali bez pogotka, tako da je na kraju na semaforu stajalo 0:0, što je i realno najpravedniji rezultat.

Uz kiks Vojvodine (poraz od 0-3 kod kuće od Zemuna), Napredak se popeo na sedmo mesto ligaške tabele.

Do kraja ovog dela šampionata igraju se još dva kola. U narednom “čarapani” gostuju kod Zemunaca, a poslednje kolo će biti prava fudbalska poslastica, jer igraju Napredak i niški Radnički.