DRUŠTVO napredak-Vojvodina3
Napredak – Vojvodina 1:0 (1:0)

U odloženom, 25. kolu Super lige Srbije fudbaleri Napretka savladali su ekipu novosadske Vojvodine rezultatoma 1:0.

Domaći su poveli sa 1:0 već na samom početku meča. Vukasović je započeo akciju gostujuće ekipe, ali mu ju je na polovini terena oduzeo jedan fudbaler domaćih, povukao kontru i odlično proigrao Ndiajea, koji je izašao sam ispred Rockova i uspešno ga savladao.

I u 19. minutu Napredak je imao odličnu priliku za postizanje drugog pogotka, i to  posle kontranapada, Ndiaje je izašao sam ispred Rockova i šutirao, golman Vojvodine je odbranio, lopta je potom opet došla do Ndiajea koji je još jednom šutirao, ali je Rockov i taj udarac zaustavio i izbio loptu u korner.

Ekipa domaćih imala je još jednu odličnu priliku za pogodak. Ndiaje je došao do lopte na polovini terena i odličnim lob pasom sjajno proigrao Nikolića, koji je izašao sam ispred Rockova i šutirao, ali je golman Vojvodine uspeo da odbrani udarac. Poluvreme je završeno rezultatom 1:0 u korist domaće ekipe.

Nova šansa za domaće u 69. minutu, kada je Napredak propustio još jednu dobru priliku za gol. Posle novog kontranapada, Nikolić je proigrao Ndiajea na desnoj strani, a on je snažno šutirao sa oko 16 metara iskosa u bliži ugao Rockova, ali je golman Vojvodine još jednom uspešno intervenisao.

U 70. minutu utakmice gostujuća ekipa imala je povoljnu priliku za izjednačenje. Saničanin je uputio dubinski pas u šesnaesterac, a tamo je Vinsent došao do lopte i prebacio golmana Petrovića, ali je lopta otišla nekoliko centimetara pored stative.

Potpuno zaslužena pobeda Napretka i osvojena nova tri boda.