SPORT BoracNapredak2
Borac – Napredak 3:3 (0:2)

Danas je odigrana odložena utakmica 20. kola Super lige Srbije, koja juče nije odigrana zbog snega. Borac i Napredak u Čačku odigrali su nerešeno 3:3 (0:2).

Pred oko 200 gledalaca u Čačku, strelci za Napredak, koji je na poluvremenu vodio sa 2:0, bili su Đerić, Vukanović i Ivanović, a za ekipu Borca Delić i Dupovac, koji je sa dva pogotka u 81. i 86. minutu anulirao vođstvo kruševačkog tima.

Kruševljani su gotovo sedamdeset minuta kontrolisali igru i rezultat, ali u poslednjih dvadeset minuta prikazana je igra koja nije bila na zadovoljavajućem nivou. Borac je to iskoristio i Čačani su uspeli da osvoje jedan bod.

Napredak je zadržao 8. mesto na tabeli sa 28 bodova, a u sledećem kolu dočekuje Partizan.