SPORT napredak-baorac
Večeras na stadionu “Mladost”: Napredak – Borac

Na stadionu “Mladost” večeras, sa početkom u 20.00h, u petom kolu Super lige Srbije, sastaju se ekipe FK Napredak i FK Borac iz Čačka.

Borac je u ova 4 odigrana kola zabeležio 4 poraza i postigao samo jedan pogodak, i sigurno je da su motivisani da zabeleže prvu pobedu.

“Što se naše ekipe tiče, ja hoću kontinuitet, hoću da nastavimo da pobeđujemo i samo pobeda protiv Borca može da da verodostojnost pobedi protiv Bačke. Očekujem tešku utakmicu, ali očekujem od moje ekipe da nastavak pobedničkog niza” – istakao je Nenad Sakić u najavi današnje utakmice.

Nenad Šljivić, fudbaler Napretka, koji je postigao drugi gol protiv ekipe Bačke, rekao je da pobedae znači mnogo i da je atmosfera u ekipi potpuno drugačija: “Izašli smo iz rezultatske krize, i pobeda je samo jedan motiv više da nastavimo sa dobrim rezultatima. Pauza je kratka, ali zbijamo redove i radimo dalje.”

Čačani su apsolutno svesni trenutne situacije.

”Startovali smo ispod očekivanja, tako da smo u situaciji da nemamo pravo nikome da pretimo. Pred nama je novi izazov u prvenstvu i želja je da što pre dođemo do pozitivnog rezultata. Znamo da će u nedelju biti jako teško jer putujemo na megdan rivalu koji ima kvalitetan tim. I Napredak je startovao ispod očekivanja, ali je u sredu slavio na gostovanju i najavio izlazak iz rezultatske krize. Oni su favoriti, imaju možda i veći pritisak jer igraju pred svojim navijačima i u toj činjenici možemo tražiti našu šansu. Biće teško, ali predaje nema. Ne smemo dozvoliti da ova serija poraza poremeti atmosferu u ekipi. Izaćićemo na teren maksimalno motivisani i nadam se da će igrači dati sve od sebe u Kruševcu. da li će to biti dovoljno za pozitivan rezultat videćemo u nedelju uveče” – rekao je Miloš Đolović, šef stručnog štaba Borca iz Čačka.

Stručni štab Borca ne može računati na povređenog Markovića koga očekuje duža pauza. Ostali su na raspolaganju i konkurisaće za tim koji će se suprostaviti Napretku.

Glavni sudija večerašnje utakmice je Srđan Jovanović, pomoćnici Svetozar Živin i Darko Savović. Četvrti sudija Novica Anđelovski. Delegat FSS Dragan Stojiljković.

Kruševljani !!! Večeras od 20.00h svi na stadion da bodrimo naš klub do druge prvenstvene pobede.

About the author

Related Post

Leave a comment

ARHIVA

 

 

Izrada sajta i hosting: Hosting – Srbija

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com