SPORT Backa-Napredak
Konačno pobeda! OFK Bačka – Napredak 1:4 (1:2)

U četvrtom kolu Superlige Srbije fudbaleri Napretka savladali su Bačku u gostima rezultatom 4:1. Napredak je tako zabeležio prvu pobedu u novoj takmičarskoj sezoni, i to posle jednog remija i dva poraza. Strelci za ekipu Napretka bili su Vulić i Šljivić u prvom poluvremenu, dok su se Alivodić i Urošević upisali u listu strelaca u drugom poluvremenu.

Šef stručnog štaba Napretka se posle neugodnog poraza od ekipe Radnika u prošlom kolu, “zahvalio” štoperu Nemanji Tubiću i najavio promene u timu .

Napredak je poveo sa 0:2, golovima u Vulića i Šljivića u 8. i 26. minutu. Bačka je smanjila razliku golom u 39. minutu. Ipak, na kraju se ispostavilo da je to samo počasni pogodak. Fudbaleri iz Kruševca su u drugom poluvremenu dali još dva gola, preko Alivodića i Uroševića, i zasluženo zabeležili prvu pobedu iosvojili sva tri boda.

Naredno kolo na programu je već ovog vikenda gde Napredak dočekuje ekipu poslednjeplasiranog Borca.