SPORT Napredak - Javor
Napredak – Javor 3:0 (0:0)

Napredak je zabelezio pobedu protiv Javora  rezultatom 3:0, i to golovima u drugom poluvremenu (Šljivić 60p, Urošević 66, Ndiaje 81).

U prvom poluvremenu mreže na stadionu Mladosti su mirovale, što je pomalo obeshrabrilo domaću publiku. U 59. minutu utakmice kapiten Javora Kolaković  oborio je Alivodića. Šljivić je bio neumoljiv, poslao je golmana gostiju na jednu, a loptu na drugu stranu, za rezultat 1:0. Sedam minuta kasnije bilo je 2:0. Loptu je prihvatio Urošević na ivici kaznenog prostora i efektno matirao čuvara Javora. Tek tada su se gosti otvorili, ali bilo je to bilo kasno. U 81. minutu Ndiaje potvrđuje pobedu domaćina, za konačnih 3:0.

Poredak na tabeli Super lige sada je sledeći: Partizan 52, Crvena zvezda 49, Vojvodina 37, Mladost 33, Radnički Niš 32, Napredak 29, Voždovac 26, Javor 22.