SPORT napredak2
Napredak – Voždovac 0:0

U prvoj utakmici nastavka takmičenja u Super ligi Srbije, fudbaleri Napretka podelili su bodove sa ekipom Voždovca. Rezultat je bio 0:0.

Napredak je utakmicu počeo dosta slabo, a takvu igru je prikazao i tokom celog prvog poluvremena. U drugom poluvremenu kruševljani su bili dosta bolji, mogli su doći i do vođstva ali je nedostajao pravi završni udarac.

Napetu, tvrdu, na momente i grubu utakmicu nije završio Uroš Sinđić kojem je arbitar Nenad Đokić pokazao crveni karton u 85. minutu.

Oba trenera su posle utakmice istakla, da su prvi mečevi u nastavku prvenstva uvek specifični, jer ekipe još nisu dovoljno uigrane.

U sledećem 23. kolu Napredak gostuje 25. februara u glavnom gradu ekipi Čukaričkog.