SPORT sportski pregled
DVA PORAZA KRUŠEVAČKIH FUDBALERA

U okviru 34. Kola Super lige Srbije Napredak je u sredu, 01. maja od 18.00 sati igrao u Beogradu protiv FK Čukarički. Čukarički je iz Beograda ispratio kruševački Napredak rezultatom 5:2. U 8. i 26. minutu, golovima Mudrinskog i Kovača, Čukaručki je došao do 2:0 i sa tim rezultatom se otišlo na poluvreme.

Pet golova viđeno je u drugom delu susreta na Banovom brdu. U 51.minutu bilo je 3:0, u 66. – 4:0. Ostojić je smanjio na 4:1 u 69. minutu, Ibrahima Ndiaje u 84. minutu postigao je gol za 4:2 i za konačnih 5:2 mrežu Kruševljana pogodio je, još jednom, Kovač u 90+2 minutu meča. FK Napredak narednu utakmicu igra u gostima, ponovo u Beogradu, protiv Partizana.

U okviru 36. Kola Prve fudbalske lige Srbije, odnosno 6.kola play outa, Trayal se u sredu, 01. maja od 18.00 sati, u Užicu sastao sa ekipom Sloboda. Utakmica je završena rezultatom 2:1 za domaću Slobodu. Trayal je već obezbedio opstanak u Prvoj ligi.