SPORT NapredakBezanija
Bežanija – Napredak 0:1 (0:0)

Fudbaleri Napretka plasirali su se u osminu finala Kupa Srbije. Oni su pobedili ekipu Bežanije rezultatom 0:1.

Kruševljani su već u trećem minutu imali prvu šansu. Centrirao je Šljivić, Kasalica je spustio loptu za Mitrovića, ali je on bio neprecizan.

Samo dva minuta kasnije usledila je nova prilika za igrače Napretka. Loptu je u peterac ubacio Urošević, ali Vukanović nije uspeo dobro da šutira.

I u desetom minutu meča Kasalica je ima šansu, ali je šutirao pravo u gomana Bežanije. U 26. minutu Džesi Sekidika promašuje iz izgledne šanse, sa peterca šutira glavom pravo u golmana.

Do kraja poluvremena Napredak je imao još par izglednih šansi.

U 73. minutu Napredak stiže do pogotka preko Alivodića – minimalna pobeda (1:0) i Napredak je obezbedio učešće u osmini finala kupa Srbija.